Ribiško tekmovanje
Regionalni klub IPA Pomurje je z organizacijskim odborom PP Gornja Radgona tudi letos organiziral že IX. tradicionalno ribiško tekmovanje »Radgona 2008« Tekmovanje se je odvijalo dne 7. junija 2008 v ribiški tekmovalni jami RD Gornja Radgona, enota Radenci v Hrastje – Moti.
Udeležba ekip iz celotne Slovenije je bila visoka, saj je nastopilo 12. ekip, hkrati pa so se tekmovanja udeležili tudi naši sosedje iz R. Hrvaške, ekipa IPA Međimurje – Čakovec. Kar nekaj ekip iz Slovenije in tujine je tik pred začetkom tekmovanja odpovedalo udeležbo zaradi aktivnosti policij v zvezi obiska ameriškega predsednika v Republiki Sloveniji in priprav na evropsko nogometno prvenstvo Euro 2008.

Samo tekmovanje je potekalo po predvidenem planu, v drugem delu nam je z rahlim dežjem zagodlo le vreme.

Najbolj ribiško razpoložena je bila ekipa, ki je osvojila prvo mesto, ekipa Babilon pub Domžale (35,050 kg), za njimi se je na drugo mesto uvrstila ekipa PMP Hodoš (27,420 kg), tretje uvrščena pa je bila ekipa IPA Štajerska II (18,460 kg).

Med posamezniki je prvo mesto zasedel LORBER David (16,720 kg), drugo mesto TURK Drago (13,600 kg) in  tretje mesto POREDOŠ Robert (11,420 kg).

Vsi ribiči so skupaj ujeli 190,900 kilogramov rib.

Po zaključku tekmovanja smo se vsi skupaj prijetno okrepčali, nato pa sta direktor PU g. RIBAŠ Drago in komandir PP Gornja Radgona, g. HABULIN Tomislav, najboljšim ekipam izročila diplome in pokale, najboljšim posameznikom pa diplome in medalje.
The web offers uk perfect swiss replica watches for both men and women online.
Welcome to buy high quality uk replica watches from online store.